DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

dudak üstü lazer epilasyon

Yüz kılları gerçekten size göre değilse, üst dudak kıllarından kolayca bıkabilirsiniz. Ağda, tıraş veya cımbızla ne kadar zaman harcarsanız harcayın, inatçı üst dudak tüyleri her zaman geri gelecektir.

Bu yüzden siz de üst dudak kıllarının hayatınızı mahvettiğini düşünen kadınlardansanız, yüz için lazer epilasyon veya dudak üstü lazer epilasyon yaptırmanın tam zamanı olabilir. 

Yüz için lazer epilasyon nedir?

Lazer epilasyon, istenmeyen vücut tüylerinden kurtulmanıza yardımcı olan en etkili kozmetik tedavilerden biridir. Foliküller kıl üretiminden sorumludur ve hedefli bir lazer ışını kullanılarak etkisiz hale getirildiğinde, kıl çıkarma yetenekleri azalır, bu nedenle gelecekte herhangi bir kıl çıkışı yaşamazsınız.

Asel Seda Bal klinikte cilt uzmanlarımız, her kıl folikülünün kökünde yüksek konsantrasyonlarda bulunan melanini çekmek için düşük yoğunluklu lazer ışığı kullanır. Melanin ışığı emer ve ısınır ve sonunda kıl kökü kaynağından yok edilir.

Üst dudak lazer tüy azaltmanın faydaları nelerdir?

Tüylerden kurtulmaktan uzun vadede tasarruf etmeye kadar, üst dudak tüylerinizi lazerle aldırarak çok sayıda avantajın tadını çıkarabilirsiniz.

  1. Lazerler, cilde zarar vermeden koyu üst dudak kıllarını seçici olarak hedeflemek için tasarlanmıştır. Bu prosedürün güvenli olmasının nedeni budur ve yüzünüzün başka hiçbir bölgesinin etkilenmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
  2. Tıraş, cımbız veya ağdadan farklı olarak, lazerle tüy azaltma ağrısız ve hızlı bir işlemdir. Teknoloji sayesinde, lazerin her darbesi birkaç kıl telini aynı anda tedavi etmek için saniyenin sadece yarısını alır, bu da üst dudak kıllarınızın bir dakikadan daha kısa sürede alınacağı anlamına gelir.
  3. Dudak üstü lazer epilasyonu tercih ederek kalıcı sonuçlar elde edersiniz, böylece cımbızınızı ve tüy dökücü kremlerinizi çöp kutusuna atabilir ve salon teyzenizle vedalaşabilirsiniz.
  4. Üst dudak lazer kıl tedavisi zahmetsizdir, uygun maliyetlidir ve uzun vadede size çok fazla zaman ve para kazandırır.

Dudak üstü lazer epilasyonun herhangi bir yan etkisi var mıdır?

İşlem neredeyse ağrısız olmasına rağmen, seans sırasında biraz ısınma veya karıncalanma hissedebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, lazer epilasyon tedavisi hedeflenen bölgeye odaklanır ve çevredeki cilde zarar vermez. Dudak üstü lazer epilasyon uygulamasının önemli bir yan etkisi yoktur. Nadir durumlarda cilt tahrişi, şişme, kızarıklık, uyuşma, kaşıntı vb. olabilir, ancak bunlar tedaviden sonraki birkaç saat içinde azalabilir.

Bir klinikten ne bekleyebilirsiniz?

Konsültasyon sırasında cilt uzmanlarımızdan biri, riskler, faydalar ve lazer epilasyon maliyeti dahil olmak üzere tedavinin gidişatını sizinle görüşecektirAyrıca, üst dudak lazer tedavisinin ilk seansından önce izlemeniz beklenen bir dizi talimat da vereceklerdir.

Alt çizgi

İstenmeyen tüyler, özellikle üst dudak kılları can sıkıcı olabilir ve özgüveninizi zedeleyebilir. Bu nedenle, dünyadaki birçok kadın artık üst dudak lazer epilasyon yaptırmayı tercih ediyor. Ayrıca hedeflenen bölge epilasyonu için tek elden bir çözüm arıyorsanız, size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız. Arayarak veya randevu alarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Paylaş: