Antalya Gıdı Lipoliz ve Yanak Eritme

gıdı ve yanak lipoliz

Yanak eritme ve gıdı lipoliz uygulamaları özellikle Gıdı ve Yanak bölgesinde biriken ve diyet – spor gibi teknikler ile giderilemeyen yağlanmaların yok edilmesi için kullanılan Medikal Estetik tedavisi yöntemidir.

İnsanlarda yaşlanma veya farklı nedenlerle yanaklarda biriken yağlar ve boyun bölgesinde oluşan gıdı estetik görünümü bozmakta ve kişiyi rahatsız etmektedir. Bu nedenle pek çok insan yanak nasıl eritilir, gıdı nasıl eritilir gibi soruların yanıtlarını arıyor. Cevap uzakta değil: Yanak ve gıdı eritme ile biriken yağlar eritilerek hayal edilen incelmeye konforlu bir süreçle ulaşılabilir.

Kadın veya erkek fark etmeksizin bazı insanlarda aşırı kilolu olmamalarına rağmen belirli bölgelerde yağ birikmeleri görülür.

Yanak bölgesinde birikerek yüzün estetik yapısını bozan ve boyun bölgesinde birikerek Gıdı oluşumuna sebep olan birikmeler medikal estetik yöntemlerinden gıdı ve yanak lipoliz uygulaması sayesinde güvenli, hızlı ve konforlu bir süreçle tedavi edilebilir.

Lipoliz uygulamaları bölgesel incelme ve zayıflama imkanı sunan ameliyatsız bir estetik tedavi yöntemidir. Özellikle Gıdı ve Yanak Lipolizi sayesinde kişilerin hayal ettikleri estetik yüz görünümüne kolayca ulaşmaları sağlanır.

Lipoliz uygulaması sırasında Bölgesel İncelme hedeflenen bölgelere Lesitin ve Fosfatidilkolin içeren etken madde enjekte edilir. Bu maddeleri içeren karışım hedef bölgede yağ yakımını hızlandırarak bölgede biriken dirençli yağların yok olmasına yardımcı olur.

Gıdı lipoliz ve Yanak eritme tedavisi sırasında vücuda enjekte edilen maddelerin zaten insan vücudunda doğal olarak salgılanan ve safra kesesinde tutulan bir madde olması tedaviyi yan etkisi olmayan zararsız bir yapıya büründürmektedir.

Mezoterapi uygulaması ile benzerlikler gösteren Lipoliz tedavisi ile kişinin Yanak ve Gıdı bölgesinde oluşan aşırı yağlanma mikro iğneler ile enjekte edilen özel madde ile yok edilerek arzu edilen estetik yüz görünümüne ulaşılmaya çalışılır.

Tüm dünyada kabul görmüş yanak ve gıdı eritme tedavisi kliniğimizde Medikal Estetik alanında Uzman Dr. Asel Seda Bal’ın Antalya Estetik Kliniği tarafından başarıyla uygulanmakta ve hastalarımız işlem sonrasında daha sağlıklı, genç ve çekici bir yüz görünümüne sahip olmaktadır.

Burada yazan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.

Eğer sizde yüzünüzün ve cildinizin görünümünden rahatsızlık duyuyorsanız Hemen Bize Ulaşıp Randevu Alabilir, uzman hekimimiz tarafından yapılacak Lipoliz uygulaması sonucunda hayal ettiğiniz estetik ve canlı yüz görünüme kavuşabilirsiniz.

Burada yazan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.Gıdı Lipoliz Nedir?

Bugünlerde sıkça duyuyor olabilirsiniz; gıdı lipoliz. Peki gıdı lipoliz nedir?

Gıdı Lipolizi, gıdı çevresindeki sarkık cilt görünümünü azaltmaya yardımcı olabilecek nispeten yeni bir kozmetik prosedürdür. Bu tedavi, daha sonra o bölgedeki yağ hücrelerinin parçalanmasına ve çözülmesine yardımcı olan bir solüsyonun doğrudan gıdı bölgesine enjekte edilmesini içerir. Sonuç, invaziv cerrahiye ihtiyaç duymadan daha tonlu ve konturlu bir çene çizgisidir.

Prosedürün kendisi oldukça basittir. Eğitimli bir doktor, solüsyonu hedeflenen bölgeye enjekte etmek için küçük bir iğne kullanacaktır, bu da hafif bir rahatsızlığa veya şişmeye neden olabilir. Bununla birlikte, çoğu hasta tedavi sırasında veya sonrasında çok az ağrı hissettiğini veya hiç hissetmediğini bildirir. Tüm süreç tipik olarak bir saatten az sürer.

Gıdı Lipolizi herkes için uygun olmayabilirken, genel yüz görünümünü iyileştirmek isteyenler için etkili bir seçenek olabilir.

Yanak Nasıl Eritilir? Yanak Lipolizi Nedir?

Gıdı lipoliz nedir artık biliyoruz, peki ya yanak lipolizi nedir?

Prosedür Gıdı ile hemen hemen aynıdır. Yanak lipolizi, yanaklardaki fazla yağı eritmek için enjeksiyonların kullanılmasını içeren kozmetik bir prosedürdür. Bu tedavi, geleneksel diyet ve egzersizle ortadan kaldırılamayan inatçı yağ birikintilerini hedeflemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Birçok insan, gerçekte olduklarından daha yaşlı veya daha kilolu görünmelerine neden olabilecek aşırı yanak yağlarıyla mücadele eder. Yanak nasıl eritilir sorusuna en etkili yöntemlerden biri yanak lipolizidir. Bu prosedür daha ince bir yüz görünümü isteyenler için güvenli ve etkili bir çözüm sunar.

Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kadın ya da erkek fark etmeksizin vücudunun belirli bölgelerinde aşırı ve dirençli yağlanma bulunan herkes bu rahatsızlığın giderilmesi için Lipoliz tedavisine başvurabilir.

Bilinmelidir ki Lipoliz bir zayıflama değil incelme, bölgesel yağlanmadan kurtulma tekniğidir. Bu nedenle kişilere uzman doktor öncelikle farklı tekniklerle ideal kilolarına ulaşmalarını, sonra dirençli yağların yok edilmesi için Lipoliz yaptırmalarını tavsiye eder.

Lipoliz uygulaması herhangi bir sağlık problemi ve özel durumu olmayan kişilerde;

 • Yanaklarda biriken yağların yok edilmesi,
 • Boyun bölgesinde oluşan Gıdı görünümünün giderilmesi,
 • Kalça, bel ve karın bölgelerinde görülen yağlanmanın iyileştirilmesi,
 • Diz, baldır, kol ve bacak bölgelerinde biriken dirençli yağların yok edilmesi,

gibi problemlerin tedavisinde uygulanmaktadır.

Özellikle Şampanya Yanak, Hamster Yanak, Çift Çene ve Kalın Boyun gibi estetik problemlere sahip olan kişilerde uygulanan Gıdı ve Yanak Lipolizi ile hayal edilen parlak, fit ve estetik cilt görünümüne ulaşılmaktadır.

Lipoliz Nasıl Yapılır?

Antalya lipoliz kliniğimize sizi davet ettikten sonra, vücudunun herhangi bir bölgesinde aşırı yağlanma bulunan ve bu durumdan ötürü estetik rahatsızlıklar yaşayan kişiler öncelikle Medikal Estetik alanında Uzman Dr. Asel Seda Bal tarafından klinik ortamında muayene edilerek tedavi planı oluşturulur.

İşlem yapılacak bölgeye anestezik krem sürülerek hastanın uygulama esnasında herhangi bir ağrı ve sızı hissetmemesi amaçlanır.

Lipoliz uygulaması da diğer bir Medikal Estetik tedavisi olan Mezoterapi gibi mikro iğneler yardımıyla yapılan bir tekniktir. Uygulama sırasında hedeflenen bölgeye yağ yakımını hızlandıran madde enjekte edilerek bölgede incelmeye yardım edilir.

İstenilen görünümün oluşması için gereken seans sayısı kişinin genetik yapısına, yaşına, hedef bölgedeki yağ kitlesi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 4 ila 6 seans uygulama sonucunda hayal edilen görünüme ulaşılmaktadır.

Antalya Gıdı ve Yanak Lipolizi seansları ortalama 4 ila 8 haftalık periyotlar halinde yapılmaktadır. İlk seansla birlikte olumlu etki görülmeye başlarken %100 istenilen sonuca ulaşılabilmesi için tedavi planıyla belirlenen tüm seansların tamamlanması gerekir.

Lipoliz Nasıl Etki Eder?

Lipoliz uygulaması vücutta biriken yağların eritilmesi için enjekte edildiği bölgedeki yağ hücrelerinin geçirgenliğini artırarak kolayca parçalanmalarını sağlar.

Parçalanmış haldeki yağ hücreleri karaciğer tarafından yok edilirken aynı zamanda yağ hücrelerinin çoğalması da engellenir.

İnsan vücudunda var olan bölgesel yağlanmanın ciltte gevşemeye neden olmadan tedavi edilmesine yardımcı olan Lipoliz tedavisi doğal yollarla vücutta yağ yakımını artırmaktadır.

Lipoliz Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Lipoliz tedavisi sonrası arzu edilen estetik görünümün oluşması için gereken seans sayısı ve süre kişiden kişiye değişmektedir. Tedavi planında belirlenen etkinin %100 ortaya çıkması için tüm seansların tamamlanması gerekir.

En az 2 haftalık periyotlarla yapılabilen Lipoliz uygulaması ilk etkilerini 2 ila 3 seans tamamlandıktan sonra gösterir. İlerleyen süreçte tedavi edilen bölgede erime devam eder.

Lipoliz Kimlere Uygulanamaz?

Lipoliz tedavisi insanlarda belirli bölgelerde var olan dirençli yağların yok edilerek hayal edilen fit, canlı ve çekici yüz yapısının oluşması için uygulanan Medikal Estetik tekniğidir.

Özel bir durumu veya kronik bir rahatsızlığı bulunmayan tüm bireylere güvenli ve konforlu bir şekilde uygulanan bu tedavinin uygulanması doğru bulunmayan kişiler arasında;

 • Gebelik dönemindeki kadınlar,
 • Bebeğini emziren anneler,
 • Kanında pıhtılaşma sorunu olanlar,
 • Şeker hastalığı bulunanlar,
 • Kalp rahatsızlığı çekenler,
 • Kanser problemi olanlar,

gösterilebilir.

Antalya Lipoliz Fiyatları

Antalya Gıdı ve Yanak Lipolizi Fiyatları hakkında bilgi almak için aradığınız sağlık kuruluşlarından farklı fiyatlar duyabilirsiniz. Özellikle sağlık alanında yapılan tedavilerde hastayı  muayene etmeden net bir fiyat vermek doğru değildir.

Lipoliz Fiyatları 2022 yılında kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Lipoliz uygulamasının fiyatını değiştiren faktörler arasında;

 • Kişinin yaşı, cilt yapısı ve genetik özellikleri,
 • Hastanın problemli bölgesindeki yağlanma durumu,
 • Uygulama sırasında kullanılacak etken madde çeşidi ve miktarı,
 • Tedaviyi uygulayacak doktorun ve kliniğin uzmanlığı,

gösterilebilir.

Antalya

Burada yazan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.

Hemen Randevu Alın

Paylaş: