PRP POPO KALDIRMA TEDAVİSİ

KALÇA KALDIRMA PRP TEDAVİSİ ANTALYA

PRP POPO KALDIRMA NEDİR?

PRP otolog bir tedavidir yani hastanın kendi vücudundan elde edilir. PRP, hacmi artırmaya ve cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olmak için kalçalara dikkatli bir şekilde enjekte edilir, ameliyat olmaksızın ve minimum veya hiç kesinti olmadan kalçalarda ince bir kaldırma ve gençleştirici etki sağlar.

İşlemin avantajları nelerdir?

  • Kalça hacmini artırın ve toparlayan bir işlemdir.
  • Çatlakları ve izleri azaltarak, daha estetik bir görselliğe kavuşturur.
  • Kırışıklıkları gidererek, daha pürüzsüz gözükmesine neden olur.
  • Ameliyatsız bir uygulama olduğu için iz bırakmaz.

PRP Popo Kaldırma sırasında neler olur?

Bu tamamen doğal gençleştirme tedavisi, kalçada hacim artışı için PRP tedavisinin enjekte edilmesinden oluşur. PRP, kalçalara daha dolgun bir görünüm ve doğal görünümlü bir kaldırma sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda cilt görünümünü iyileştirir ve yara izlerini, çatlakları, ince çizgileri ve hedeflenen diğer cilt kusurlarını azaltır.

Bir tedavi seansı sırasında ne bekleyebilirim?

Öncelikle popoya uyuşturucu krem ​​uygulayacağız ve hastanın kanından bir miktar alıp santrifüje yerleştirerek plazmayı ayırıp PRP oluşturacağız. PRP daha sonra ilk değerlendirmeye göre ihtiyaç duyulan bölgelere enjekte edilir. PRP enjekte edildikten sonra cilde derinlemesine nüfuz ederek büyüme faktörlerinin canlandırıcı etkilerini tetikler.

PRP işleminde herhangi bir kesinti var mı?

Bu minimal invaziv tedavi ile ilişkili kesinti süresi çok azdır veya hiç yoktur.

PRP Popo Kaldırma Ne Kadar Sürer?

Bir PRP Popo Kaldırma doktor ile enjeksiyon kısmı için sadece 15-20 dakika gerektirir. Fotoğraflar, gerekirse uyuşturma, kan alımı ve PRP hazırlığı için işlemden önce 30 dakikaya daha ihtiyacınız olacak.

Ne zaman sonuç alırım?

Bu tamamen doğal gençleştirme tedavisinin en gözle görülür sonuçları genellikle sonuçlarınızdan sonraki iki ila üç ay içinde ortaya çıkar ve 9 ila 18 ay sürebilir.

Popo kaldırma tedavisi hayalinizdeki vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak bir işlemdir. PRP tedavisi hakkında aklınıza takılan, yazılarımızda cevap bulamadığınız sorularınız için Asel Seda Bal Kliniği arayarak, PRP popo kaldırma tedavisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Paylaş: