WATER FACİAL CİLT BAKIMI

water facial antalya

Water facial uygulaması; zamanın etkilerinden dolayı cildinizin sağlığını yitirmesinin önüne geçmek ve kaybettiği formu geri kazanmasını sağlamak için yapılan bir işlemdir. Cilt için önemli vitamin ve mineral desteğini sağlar. Water facial tedavisi, ölü cilt hücrelerini gidererek, cildi derinlemesine temizler. Daha sonra cildi yenilemek, parlatmak ve gençleştirmek için gereken desteği sağlamaktadır.

Medikal cilt bakımı uygulaması hakkında aklınıza takılabilecek bir kaç soruyu sizler için cevapladık. Ancak bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Water Facial Tedavisi Faydaları

  • Cildi derinlemesine temizler
  • Siyah nokta temizleme
  • Cildi nemlendirir
  • Gözenekleri en aza indirir
  • Cilt dokusunu iyileştirir
  • Cilt hücrelerini onarır

Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

Water facial hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Çizgiler ve kırışıklıklar, akne, pigmentasyon ve cilt parlaklığı dahil olmak üzere çeşitli cilt sorunların gidermek için kullanılabilir. Özellikle 30 yaş ve üstü hastalar için ideal olan uygulama, cildinizi geleceğe daha dinamik hazırlamaktadır.

Uygulama özellikle siyah nokta tedavisi için oldukça etkilidir. Gözenekleri derinlemesine temizler ve ciltteki kiri, yağı ve yabancı maddeleri temizler. Cilt tazelenir ve açık gözenekler en aza indirilir.

Uygulama Süresi

Cilt bakımı uygulaması özellikle 4-6 seans arasında sürmektedir. Her uygulama yaklaşık 30 ila 45 dakika arasında bir zaman dilimini kapsar. Uygulama sonrasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Uygulama profesyonel bir bakım olduğu için anında etki sağlamaktadır.

Medikal cilt bakımı tedavisinden hemen sonra makyajınızı yaparak, gündelik hayat akışınıza dönebilirsiniz.

Facial Cilt Bakımı İçin Hangi Mevsim Uygundur?

İstediğiniz her zaman yaptırabileceğiniz bir uygulama olan water facial cilt bakımı her mevsimde yaptırılabilir. Ancak mevsim geçişlerinde cilt yenilemesi daha çok arttığı için bu dönemde yapılan uygulamalarda daha etkili bir sonuç alınmaktadır. Yaz öncesi yapılırsa hem cildinizi yaza daha taze hazırlamış olursunuz hem de uygulama sonrası cilt güneşin zararlı etkilerinden korunur. Ancak yazın yaptırdığınızda da yine sonuç elde edebilirsiniz.

Water facial cilt bakımı tedavisi ve diğer medikal cilt bakımı tedavileri hakkında en etkili uygulama çözümleri için bizimle iletişime geçebilir, kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Paylaş: